| Product | 304 316 vierkante/rechthoekige buizenroestvrij staal gelaste pijp van 316L inox |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Grade | 200/300/400/900 Series |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Product | De Fabrikantenkoolstofstaal van China voor olie en water de prijs laag koolstofstaal van de grote di |
|---|---|
| standaard | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Rang | 10#-45#, 16MN, API J55-API P110, Q195-Q345, 10#, 20#, 16MN, API J55, API K55, API L80, Q195, Q235, Q |
| Dikte | 0.5 - 20 mm |
| Buitendiameter | 20 - 610 mm |
| Product | 410 Leverancier van het het roestvrije staal de naadloze buizenstelsel van de Roestvrij staalnaadloz |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | 347 Leverancier van het het roestvrije staal de naadloze buizenstelsel van de Roestvrij staalnaadloz |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Ronde vierkante Rechthoek |
| Product | De Bar van de roestvrij staalhoek |
|---|---|
| Standaard | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Materiaal | 301, 304, 304L, 309S, 321, 316, 316L |
| Oppervlak | Gebeitst, zwart, helder, polijsten, stralen, enz |
| Type | Rond, vierkant, zeshoekig, vlak, hoek |
| Product | pijp van het het Koolstofstaal de structurele buizenstelsel van 20# 45# 35# Q345 20Mn2 30Mn2 40Mn2 2 |
|---|---|
| Norm | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Rang | 20# 45# 35# Q345 20Mn2 30Mn2 40Mn2 20CrMo 30CrMo 40CrMo Q195-Q345 |
| Dikte | 0.5 - 20 mm |
| Buitendiameter | 20 - 610 mm |
| Stock | Stock |
|---|---|
| Technic | Cold Rolled/Hot Rolled |
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Keyword | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S Stainless Steel Coil |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
|---|---|
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Keyword | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S Stainless Steel Coil |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Price Terms | Fob CFR CIF |
| Product | Roestvrij staalplaat 304 |
|---|---|
| Norm | ASTM A240/A240M-14 |
| Rang | 304,304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 310S, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Tolerantie | ASTM A480/A480M-14 |
| Product | Roestvrij staalplaat 1,4301 |
|---|---|
| Norm | EN 10088-2: 2014 |
| Rang | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |