Onze304L roestvrijstalen plaatwordt rechtstreeks afkomstig van toonaangevende Chinese fabrieken, waaronderTISCO (Taiwan Iron & Steel)enBaosteel, compleet met originele molenproefcertificaten (MTC EN 10204 3.1). De koolstofarme variant biedt na het lassen een superieure intergranulaire corrosiebestendigheid,met een vermogen van meer dan 50 W,Verkrijgbaar van 1 mm tot 20 mm dik.
| Graad | 304L (UNS S30403, 1.4307) |
| Standaard | ASTM A240, ASME SA-240, EN 10088-2, PED 2014/68/EU |
| Oorsprong van de molen | TISCO / Baosteel / ZPSS / JISCO |
| Dikte | 1 mm - 20 mm |
| Breedte | 1000 mm / 1219 mm / 1500 mm / 2000 mm |
| Lange | 2000 mm / 2438 mm / 3000 mm / 6000 mm |
| Oppervlakte afwerking | 2B / nr.1 / BA |
| Certificering | EN 10204 3.1 MTC, ASME, PED |
Neem contact met ons op voor 304L roestvrij staal platen met originele TISCO/Baosteel fabriek test certificaten en concurrerende prijzen.