| Product | 430 410 het Roestvrije staal2b/ba/mirror gebeëindigde Rol van ASTM 420 |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Oppervlakte | De BEDELAARS 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K eindigen |
| Materiaal | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Product | Roestvrij staalplaat 1,4307 |
|---|---|
| Norm | EN 10088-2: 2014 |
| Rang | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404, enz. |
| Oppervlakte | Ingelegde No.1, Zandontploffing, HL. |
| C | Maximum 0,03% |
| Product | aisi 303 stainless steel bright polished round bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | koudgewalste de strookrollen van het koolstofstaalstaal, warmgewalste het koolstofstaalrollen van ss |
|---|---|
| standaard | ASTM, DIN, GB, JIS |
| Rang | Q195L, Q235B, Q345B, SS400 |
| oppervlak | Het Vereiste die van t van klanten het ontharden normaliseren |
| Techniek | warmgewalste koudgewalst |
| Product | het blad 2B 304 304l-roestvrij staalstrook no.1 van de roestvrij staalrol |
|---|---|
| Norm | ASTM A240/A240M-14 |
| Rang | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Levering | Koudgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | 2B, HL, Decoratieve No.4, |
| Product | SS 304 304L 316 410 430 warmgewalste koudgewalste staalrol |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Oppervlakte | De BEDELAARS 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K eindigen |
| Materiaal | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Product | 304 roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 304 304L 316 316L |
| Oppervlakte | Opgepoetste ID/OD 320grit 6m |
| C | Maximum 0,08% |
| Product | het roestvrije staal 201 304 304L 316 316L 321 rol 410 430 maakte in China |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 202 301 304 304L 316 316L 309S 321 310 310S 430 |
| Oppervlakte | De BEDELAARS 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K eindigen |
| Materiaal | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Product | 304 roestvrijstalen buis |
|---|---|
| Standaard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Cijfer | 304 304L 316 316L |
| Oppervlak | Gepolijst ID/OD 320 grit 6m |
| C | Maximum 0,08% |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Product | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| Rang | nikkellegering en de draad van het roestvrij staallassen |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |