| Cijfer | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Staalkwaliteit | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Tolerantie | ±1% |
| Legering of niet | Is legering |
| Sollicitatie | Structurele staalstaaf |
| Materiaal | Nimonic80 N07080 legeren de ronde rol van de de plaatdraad van de barpijp |
|---|---|
| Type | de Draad van het de Buisblad van de legeringsbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Toepassing | Chemische Industrie, de industrie, ornament |
| oppervlak | 2B, BEDELAARS, 4K, 8K, No.1, No.4, HL, borstel, helder poetsmiddel, |
| naam | Van de de barpijp van de Nimonic80An07080 GH80A legering de ronde rol van de de plaatdraad |
|---|---|
| Type | Nikkelstrook, blad, staaf, plaat, pijp, bar, buis, draad, naadloze staalpijp, naadloze buis |
| Rang | De Legering nimonic 80a gh4080 gh80a van de nikkelbasis |
| Materiaal | inconel, incoloy, monel, PH staal, duplex, super hastelloy austenite, |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Van het de Legeringsstaal van de nikkelbasis van de het Metaalincoloy926 N08926 1,4529 00Cr17Ni13Mo3 |
|---|---|
| Type | Van de de plaatpijp van de nikkelbar de draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Hastelloy c-276 N10276 2,4819 C22 N06022 2,4819 B N10001 C276 C C2000 C4 B3 B2 X van de de pijpplaat |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Inconel 713 600 601 617 625 690 de 718 nikkel-Gebaseerde van de de bardraad van het legeringsstaal p |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Product | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | JIS DIN ASTM GB |
| Rang | SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Applicatie | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Standaard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| certificaat | CE, BIS, SABS, JIS, ISO9001 |
| Graad | 300-serie |
| Staalkwaliteit | 301, 310S, 410, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, 321, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 304L, 904L, 444 |
|---|---|
| Oppervlakte -afwerking | 2B |
| Techniek | Koud gerold |
| Tolerantie | ± 1% |
| Breedte | 5~200mm |
| Cijfer | 600 601 617 625 X-750 800 800H 900 925 926, legering op nikkelbasis 600 601 617 625 718 X-750 800 80 |
|---|---|
| Staalkwaliteit | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Tolerantie | ±1% |
| Legering of niet | Is legering |
| Sollicitatie | Structurele staalstaaf |