| Product | 310 310S-het roestvrije staal naadloos buizenstelsel van de Roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Type | naadloze las |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Type | naadloze las |
|---|---|
| Product | 304 304L 316 316L 321 310S-de Pijpleverancier van het Roestvrij staal Haarvat |
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | 304 304L 316 316L 321 310S-de Pijpleverancier van het Roestvrij staal Haarvat |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Product | Stainless Steel Bar 304 |
|---|---|
| Rang | 304 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| C | Max 0.08% |
| Cr | 18%-20% |
| Product | Roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 304, 316L |
| Oppervlakte | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| C | Maximum 0,08%/0,035% |
| Product | Carbon Steel Pipe |
|---|---|
| standaard | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Rang | 10#, 20#, 16MN, API J55, API K55, API L80, Q195, Q235, Q345 |
| Dikte | 0.5 - 20 mm |
| Buitendiameter | 20 - 610 mm |
| Productnaam | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM A312 A213 A249 |
| Oppervlakte | De molen eindigt, Opgepoetst |
| Dikte | 3mm ~ 60mm |
| OD | 6mm ~ 4800mm |
| Product | 310 Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| C | Maximum 0,25% |
| Product | 904L roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| C | Maximum 2% |