| Product | 310S roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 310S, 321,410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1.4597, 1.4541, enz. |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Product | 410 0,7 mm 0,13 mm-Roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 410,416,420,430,1.430 |
| Oppervlakte | eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | koudgetrokken en onthard |
| Product | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| C | Max 0.08% |
| Cr | 18%-20% |
| Product | De Bar van de roestvrij staalhexuitdraai |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Rang | 200series 300series 400series |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Vlakke ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | ANSI 316 316L Stainless Steel Bar,Stainless Steel Rod |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | SS 410 1Cr13 Hot Rolled Cold Drawn Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 410 410S 410L |
| Oppervlakte | Zwart, Ingelegd, opgepoetst helder |
| Type | Round, etc |
| Product | High Quality Cheap 2205 Duplex Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | ANSI 2205 2507 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | SS 446 2205 de duplexpijp van de roestvrij staal naadloze buis |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Techniek | Koudgewalst |
| Product | API ASTM 10# aisi 1020 van de koolstofstaalpijp koudgetrokken naadloze staalpijp |
|---|---|
| standaard | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Rang | 10#-45#, 16MN, API J55-API P110, Q195-Q345 |
| Dikte | 0.5 - 80 mm |
| Buitendiameter | 17 - 1200 mm |
| Product | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd om Staalpipe/gi Pijp |
|---|---|
| standaard | API, ASTM, DIN, JIS, BS, GB, DIN |
| Rang | 20#, 45#, 10Cr9Mo1VNb, 16Mn, A106 (B, C), API J55, 15MnV, 15Mo3, Q235, Q345 |
| Certificering | CE, BV,TUV,MTC |
| oppervlak | Gegalvaniseerd |