| Manufacture Technology | Cold Drawn/Cold Rolled |
|---|---|
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Description | Stainless Steel Tube |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Tensile Strength | 515 MPa (typical For 304 Grade) |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Width | 500-3000mm |
| MOQ | 1 Ton |
| Tolerance | ±0.02mm |
| Application | Construction/ Decoration/ Industry |
| Product | 316 316L-roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 201,202,301,303,304,304L, 305,316,316L, 321,410,416,420,430,1.4301, 1,4306, 1,4845, 1,4401, 1,4371, |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Product | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 304 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Tensilestrength | 520 - 750 MPa |
|---|---|
| Edge | Mill / Slit Edge |
| Origin | Shandong, China |
| Thickness | 0.02mm - 3.0mm |
| Price Terms | FOB/ CIF/ EX-WORK |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Product | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| Rang | nikkellegering en de draad van het roestvrij staallassen |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Dimensions | 1mm ~ 500mm |
|---|---|
| Width | Varies By Profile Type |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Treatment | Galvanized Coated |
| Mechanical Strength | High Tensile Strength |
| Product | Het van de het koperdraad van de koperdraad silver-plated stevige het koper beklede aluminium CCA ve |
|---|---|
| standaard | CEI, NEMA, GB, SGS, ISO |
| oppervlak | Met een laag bedekte kleur |
| Toepassing | Elektrische kabel, het Verwarmen, Motor, transformator, Generator, Lassenmachine |
| certificaat | ROHS/ISO9001/ISO14001 |
| Product | Aluminium Ronde Bar 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 Volledige Rangen |
|---|---|
| standaard | ASTM, JIS, GB |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| oppervlak | De molen eindigt, Opgepoetst |
| Type | Ronde, zeshoek, vierkant, enz. |