| Product | plaat 201 304 304l 316 van het aisi316l 2b warmgewalste roestvrije staal |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | De warmgewalste Roestvrij staalplaat walste 304 het roestvrije staalplaat koud van 304L 430 |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | 304 koudgewalst en warmgewalste het roestvrije staalplaat van 310s 316L 321 |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Oppervlakte | 2B/ HLspiegel van ba No.1/No.4/8K/ |
|---|---|
| Breedte | 5003000mm |
| Prijsduur | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Pakket | Standaardpakket voor uitvoer |
| Vorm | Plaatblad |
| Materiaal | Invar36 K93600 1,3912 van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de draadrol |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Product | ERNiCrMo-3 mig-het lasseninconel LEGERING 625 800 van de Lassendraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | ERNiCrMo-3, ERNiCrMo-4, ERNiCrMo-13, ERNiCrFe-3, ERNiCrFe-7, ERNiCr-3, ERNiCr-7, ERNiCu-7, ERNi-1, e |
| Oppervlakte | eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Materiaal | Nikkel/Nikkellegering |
| Product | Stainless steel round bar |
|---|---|
| Standard | ASTM A564 |
| Materiaal | 630 17-4ph |
| Oppervlakte | Ingelegd, Zwart, Helder, het Oppoetsen, het Vernietigen, enz. |
| Type | Round,square,hexagonal,flat,angle |
| Product | 201 304 316L-roestvrij staaldraad voor verkoop |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 201,202,301,303,304,304L, 305,316,316L, 321,410,416,420,430,1.4301, 1,4306, 1,4845, 1,4401, 1,4371, |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Steel Grade | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 317L 347H 2205 2507 254SMO |
|---|---|
| Productname | Stainless Steel Strip |
| Tolerance | 0.1mm |
| Heattreatment | Annealed, Hardened |
| Surfacefinish | 2B, BA, No.1, No.4, Mirror |
| Ni Content | 8-12% |
|---|---|
| Diameters | 1.0~530mm |
| Delivery Condition | Annealed |
| Free Machining | Stainless Steel Bar |
| Ferritic Grade | 304 201 304L 321 310S 347H 316 316L 2205 2507 904L |