| Product | Roestvrij staalplaat 304 304L-roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| C | Maximum 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| Ni | 8%-10% |
| Product | Roestvrij staalplaat 304 304L-roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | Hoog - de kwaliteit poetste 2B-BEDELAARS op het Blad van de Roestvrij staalrol van NO.1 201 304 301 |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Corrosionresistance | Moderate To High |
|---|---|
| Carboncontent | 0.05% - 2.0% |
| Materialtype | Alloy Steel |
| Weldability | Moderate |
| Heattreatment | Quenching And Tempering |
| Materiaal | Inconel 713 600 601 617 625 de 718 nikkel-Gebaseerde van de de bardraad van het legeringsstaal pijp |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Hastelloy B2 N10665 2,4617 C276 C C2000 C22 C4 B X van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Product | De Plaat van het het Roestvrije staalblad van ASTM A240 347/347H |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Product | Roestvrij staalplaat 310S |
|---|---|
| Norm | JIS G 4304: 2012 |
| Rang | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316TI, SUS321, ENZ. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Roestvrij staalplaat 304 304L-roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| Rang | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen 600 Reeksen |
| Cr | 18%-20% |
| Ni | 8%-10% |
| Product | Roestvrij staalplaat 304 304L-roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |