| Product | Vrije steekproef 201 304 de fabrikant van de het roestvrije staalpijp van 316L 321 van China |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | Hoogste verkoop 316 316L-roestvrij staalpijpen met de oppervlakte van BEDELAARS2b NO.4 8K HL eindigt |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Rang | 200/300/400/900 Reeks |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Product | 2205 2507 prijs van de het roestvrije staalpijp van 904L 25SMo de duplex met goedgekeurd SGS BV |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Techniek | Koudgewalst |
| Product | de pijp van het susroestvrije staal van 316L 321 met aangepaste grootte met concurrerende prijs |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Rang | 200,300,400series, Duplex, 2205,2507,660,630,631 |
| Oppervlakte | Ingelegd en Helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Product | astm van de het roestvrije staalpijp 304L van a213 tp304 naadloze het roestvrije staalbuis |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | 1.4021 SUS 201 304 de barleverancier van de roestvrij staal koudgetrokken hexagonale staaf |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Rang | 200series 300series 400series |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Vlakke ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | 304 316 321 het roestvrije staal hexagonale heldere bar van 310S 316L |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Rang | 200series 300series 400series |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Vlakke ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | 0.4mm 0.5mm AISI 1,4301 de plaat van het astma240 tp 316l 304 roestvrije staal |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | 1.5mm 1.2mm Dikteaisi 304 2b-blad 201 van de roestvrij staalplaat 321 316l |
|---|---|
| Norm | ASTM240 |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | 304 304L 316 Naadloze het Roestvrije staalpijp van de Roestvrij staalbuis TP316L |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |