| artikel | van het staalbuizen van 37Mn 34Mn2V 30CrMo 35CrMo de Naadloze gasflessen van de hoge drukschepen |
|---|---|
| standaard | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Rang | 37Mn 34Mn2V 30CrMo 35CrMo STH11 STH12 STH21 STH22 |
| Dikte | 2 - 20 mm |
| Buitendiameter | 20 - 610 mm |
| Product | 410 het Voedselrang 0.07mm 0.13mm 0.15mm 0.7mm van de Roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Oppervlakte | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| Toepassing | Industrieel, de bouw |
| Product | 304 304L 316 316L 321 310S 410 420 430 koudgetrokken roestvrij staalwalsdraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | 201 304 304L 316 316L-de Draad van het de Waterstofstaal van de Roestvrij staaldraad Rod Custom |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN ASTM 313, EN 10270-3, JIS G4314, BS 2056 & DIN 17224 |
| Rang | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Oppervlakte | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| Toepassing | Industrieel, de bouw |
| Product | 316 het buizenstelsel van de het Roestvrije staalrol van 316L 316Ti 310S 321 |
|---|---|
| Standard | ASTM A312, ASTM A213, ASTM A249, ASTM A554 |
| Rang | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Oppervlakte | Molen of Helder |
| Techniek | Koudgetrokken Heet broodje |
| Product | Roestvrij staalwalsdraad 201 304 304L 316 316L 410 420 430 |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | Roestvrij staaldraad van SUS 301 201 304 316 316L 410 420 430 voor het maken van kabelkatrol |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | 201 304 304L 316 316L 430 dunne roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | Hoog - kwaliteit SS 201 304 316 316L 410 de pianodraad van de roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | Hoog - kwaliteit 201 410 304 de fabrieks directe verkoop van de Roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |