| Product | Ronde prijzen 304 van de aisibuis 316 321 2205 roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | Directe verkoopt Fabriek 201 202 304 Pijp van de het Roestvrije staalbuis van Sus304L de naadloze |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | 1.95mm 0.5MM 1.2mm het roestvrije staalplaat 201 304 van Dikteaisi 316l 2b 321 |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | Hoog - kwaliteit 304 roestvrije de pijpprijs van de inox naadloze roestvrije buis per de vrije steek |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | High quality manufactury price 316 stainless steel bar Iron Rod Price China Supplier |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | High quality manufactury price 316L 316ti stainless steel bar Iron Rod Price China Supplier |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Rang | ANSI 304 304L van 200series 300series 400series |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | Hoog - kwaliteits manufactury prijs 304 roestvrij staalStaafijzer Rod Price China Supplier |
|---|---|
| Standard | ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Technique | Cold Drawn Hot Rolled Forged |
| artikel | De pijp van het het omhulselkoolstofstaal van de J55k55 N80 L80 C90 T95 P110 Q125 V150 olie |
|---|---|
| standaard | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Rang | J55 K55 N80 L80 C90 T95 P110 Q125 V150 |
| Dikte | 0.5 - 20 mm |
| Buitendiameter | 20 - 610 mm |
| artikel | DE PIJP VAN HET L245l290 L360 L415 L480 GR.B X42 X46 X56 X65 X70 X80 X100 KOOLSTOFSTAAL |
|---|---|
| standaard | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Rang | L245 L290 L360 L415 L480 GR.B X42 X46 X56 X65 X70 X80 X100 |
| Dikte | 0.5 - 20 mm |
| Buitendiameter | 20 - 610 mm |
| artikel | De pijp van de het koolstofstaalboiler van A213T11 A213T12 A213T22 A192 A106 A53 |
|---|---|
| standaard | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Rang | L245 L290 L360 L415 L480 GR.B X42 X46 X56 X65 X70 X80 X100 |
| Dikte | 0.5 - 20 mm |
| Buitendiameter | 20 - 610 mm |