| Product | 201 304 304L 310S 316 316L prime Hot rolled stainless steel Round bar |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 300Series.200series.monel series inconel hastelloy series |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Product | 1.4301 201 202 304 opgepoetste ronde de barstaaf van de roestvrij staal zwarte oppervlakte |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 304L 316 316L 310S 410 420 430 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Product | plaat 201 304 304l 316 van het aisi316l 2b warmgewalste roestvrije staal |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | High quality aisi 201 303 304 410 420 stainless steel bar stainless steel shaft |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Ronde, Ronde, Vierkant, vlak, Hoek, U-balk en Profielen |
| Procesmethode | Koudgetrokken, Koudgewalst, Warmgewalst, Gesmeed |
| Product | De warmgewalste Roestvrij staalplaat walste 304 het roestvrije staalplaat koud van 304L 430 |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | Hoog - de kwaliteit poetste 2B-BEDELAARS op het Blad van de Roestvrij staalrol van NO.1 201 304 301 |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | 304 koudgewalst en warmgewalste het roestvrije staalplaat van 310s 316L 321 |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Product | 316 316L walsten de warmgewalste plaat van het roestvrij staalblad koud |
|---|---|
| C | Maximum 0,08% 0,035% |
| Cr | 16%-18% |
| Ni | 10%-14% |
| Dikte | 0.3mm ~ 6mm |
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
|---|---|
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Type | naadloze las |
| Dikte | 0.055mm |
| OD | 0.26mm – 16mm |
| Type | naadloze las |
|---|---|
| Product | 304 304L 316 316L 321 310S-de Pijpleverancier van het Roestvrij staal Haarvat |
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |