| Product | Naadloze buis van het hoge druk de bestand 904L roestvrije staal |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Surface | 2B/BA/6K/4K/8K/ MIRROR/NO.4/HL/ Polish/NO.1 |
| C | Maximum 2% |
| Product | Roestvrij staalplaat 304 304L-roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | Roestvrij staalplaat 304 304L-roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Product | 201 202 301 304 304L-roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM240 |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| PRIJStermijn | CIF CFR FOB |
| Product | 321 roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 321,321H 347,347H, 2205,2507,904L |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Type | Gelast naadloos |
| Product | Roestvrij staalblad 310S |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 Reeksen 300 Reeksen 400 Reeksen |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, No.4, HL, Spiegel |
| Productnaam | Het Blad van de roestvrij staalplaat |
| Product | 321 304 310S-de plaat 2B van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 Reeksen 300 Reeksen 400 Reeksen |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, No.4, HL, Spiegel |
| Modelnummer | 201/304/304L/321/316/316L/309/309S/310S/904L |
| Product | Stainless steel cold drawing light round bar |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, Round,Square,flat,Angle,Channel Bar and Profiles |
| Process method | Cold Drawn,Cold Rolled,Hot Rolled,Forged |
| Product | De Plaat van het het Roestvrije staalblad van ASTM A240 347/347H |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Product | AISI SUS SS 201 stainless steel bar 201 202 301 304 304L |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 316 l 410 |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Materiaal | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, ENZ. |