| vorm | Round.square.Rectangle |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Type | naadloze las |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Vorm | 439 Roestvrij staalbuizenstelsel Sus 439 Roestvrije Seel-Buis 439 Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Type | naadloze las |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Toepassing | Chemisch product, het systeem van de waterpijpleiding, Industrie |
|---|---|
| Product | 316 316L-Roestvrij staalpijp voor Metaalhulpmiddelen |
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | 316 316L 316Ti 310S 321 Stainless steel coil tubing |
|---|---|
| Standard | ASTM A312, ASTM A213, ASTM A249, ASTM A554 |
| Rang | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Oppervlakte | Molen of Helder |
| Techniek | Koudgetrokken Heet broodje |
| Product | 316 316L 347 Roestvrij staal Industriële Gelaste Pijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegde 180G, 320G, 400G-Satijn/Haarscheurtje, 500G, 600G-Spiegel eindigen |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Thickness | 0.5mm ~ 80mm |
| Product | Plaat 1219mm van het Astma240 316l Roestvrije staal 1500mm 2000mm Breedte |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Toepassing | Chemisch product, het systeem van de waterpijpleiding, Industrie |
|---|---|
| Product | 316 316L-Roestvrij staalpijp voor Metaalhulpmiddelen |
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | 430 409 446 410 420 precisie roestvrijstalen naadloze buis |
|---|---|
| Standaard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Cijfer | 200 serie: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, 3 |
| Oppervlak | Gebeitst en helder gepolijste afwerking |
| Techniek | Koudgewalst Warmgewalst |
| Product | De roestvrije naadloze ASTM A269 TP304 316L de oppervlaktebedelaars van het rolbuizenstelsel exw beë |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalst |
| Product | 304 304L 316 316L 321 310S-Roestvrij staal Hexagon Bar |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Rang | ANSI 304 304L van 200series 300series 400series |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Vlakke ronde, zeshoek, vierkant, enz. |