| Coil Id | 400mm Or 610mm |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Sample | Sample Freely |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Materiaal | Hastelloy B N10001 C276 Hastelloy C N06455 2,4610 C2000 C22 C4 B3 B2 X van de de pijpplaat van de le |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Incoloy840 van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de draadrol |
|---|---|
| Type | de Draad van het de Buisblad van de legeringsbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Toepassing | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Standaard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| certificaat | API, CE, BIS, JIS, ISO9001 |
| Cijfer | 300-serie |
| Cijfer | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Staalkwaliteit | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Tolerantie | ±1% |
| Legering of niet | Is legering |
| Sollicitatie | Structurele staalstaaf |
| Materiaal | Inconel 713 600 601 617 625 690 de 718 nikkel-Gebaseerde van de de bardraad van het legeringsstaal p |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
|---|---|
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Materiaal | Monel k-500 Legering k-500 van de de plaatlegering van het legeringsstaal van de het staalbar van he |
|---|---|
| Type | De draad van de nikkelbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Legeringsstaal Incoloy 901 Incoloy 925 Incoloy 926 van de de plaatbar van het legeringsstaal de pijp |
|---|---|
| Type | Van het de pijpstaal van de nikkellegering de plaat van het de barstaal |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Hastelloy B3 N10675 2,4600 C276 C C2000 C22 C4 B X van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |