| Product | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | JIS G 4304: 2012 |
| Rang | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, Mat Geborstelde No.4, |
| Toepassing | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Standaard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| certificaat | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 bedoelde gegevens moeten worden opgeslagen. |
| Graad | 300-serie |
| Product | Roestvrij staalplaat SUS304L |
|---|---|
| Norm | JIS G4304: 2012 |
| Rang | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Warmgewalste ASTM A240 201 202 304 316 321 1 - 6mm de PlaatStaalplaat van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| norm | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Rang | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Warmgewalste ASTM A240 201 202 304 316 321 1 - 6mm de PlaatStaalplaat van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Rang | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Warmgewalste ASTM A240 201 202 304 316 321 1 - 6mm de PlaatStaalplaat van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Rang | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
|---|---|
| Surface | 2B, BA, HL, NO.1, NO.4, 8K |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
| Width | 10-2000mm |
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
| Hardness | Soft,semi-hard And Full Hard |
| Price Term | FOB, CFR, CIF |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Customization | Acceptable |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
|---|---|
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Stock | Stock |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |