| Materiaal | Incoloy 800HT UNS N08811 1,4959 van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de draadrol |
|---|---|
| Type | de Draad van het de Buisblad van de legeringsbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Incoloy 925 N08925-van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de draadrol |
|---|---|
| Type | de Draad van het de Buisblad van de legeringsbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Van de de plaatlegering van de Monel400monelk500 legering de bar van de de staafmonel400 legering |
|---|---|
| Type | De draad van de nikkelbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Product | 304L roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm | ASTM A240/A240M-14 |
| Rang | 304L 304 |
| Levering | Koudgewalst |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, No.4, HL, Spiegel |
| Product | 316L roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200series, 300series, 400series .etc |
| Levering | Koudgewalst |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, No.4, HL, Spiegel |
| Product | 201 304 316 316L-roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200series, 300series, 400series .etc |
| Levering | Koudgewalst |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, No.4, HL, Spiegel |
| Product | Aisi 304 Roestvrij staalplaat van 310s 316 321 |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200series, 300series, 400series .etc |
| Techniek | Warmgewalst, koudgewalst |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Product | het bladplaat 316 van het aisi316l 2b roestvrije staal 304 201 |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200series, 300series, 400series .etc |
| Levering | Koudgewalst |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, No.4, HL, Spiegel |
| Product | Aisi van de roestvrij staalplaat van 316L 316 304 201 het bladrol |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200series, 300series, 400series .etc |
| Techniek | Warmgewalst, koudgewalst |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Product | 304 blad van de het roestvrije staalplaat van 310s 316 het 321 koudgewalste baosteel |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200series, 300series, 400series .etc |
| Techniek | Warmgewalst, koudgewalst |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |