| Applicatie | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Standaard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| certificaat | de in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 vermelde gegevens bevatten. |
| Cijfer | 300-serie |
| Toepassing | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Dikte | 0.02MM-20MM |
| Standaard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| Certificaat | CE, BIS, SABS, JIS, GS, ISO9001 |
| Sollicitatie | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Standaard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| Certificaat | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 bedoelde informatie moet worden verstrekt aan de b |
| Graad | 300-serie |
| Cijfer | Inconel 600 601 617 625 690 713 718 800 925 926, nikkelbasislegering 600 601 617 625 718 X-750 800 8 |
|---|---|
| Staalkwaliteit | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Tolerantie | ±1% |
| Legering of niet | Is legering |
| Sollicitatie | Structurele staalstaaf |
| Staalkwaliteit | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Legering of niet | Is legering |
| Sollicitatie | Structurele staalstaaf |
| Standaard | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Techniek | Koudgetrokken |
| Materiaal | Inconellegering 600 ronde bar |
|---|---|
| Type | De draad van de nikkelbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Hastelloy C22 N06022 2,4819 B N10001 C276 C C2000 C4 B3 B2 X van de de pijpplaat van de legerings ro |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Nikkellegering 625 pijp voor mariene techniekolie & gas |
|---|---|
| Type | De plaatblad van de nikkellegering |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | De Legering Monel 400 van het kopernikkel |
|---|---|
| Type | Nikkelbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | ISO 9001 |
| Materiaal | legering van het nikkelkoper k-500 Walsdraad |
|---|---|
| Type | De draad van de nikkelbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |