| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 301L, S30815, 301, 304n, 310s |
| Oppervlakte -afwerking | 2B |
| Dikte | 0,1-180 mm |
| Tolerantie | ± 1% |
| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 304 |
| Oppervlakte -afwerking | 2B, SB, HL, No.1, No.4,6K, 8k |
| Dikte | 0,8 |
| Tolerantie | ± 1% |
| Cijfer | 300-serie |
|---|---|
| Standaard | AISI |
| Breedte | 400 mm |
| Lengte | Klantvereiste |
| Techniek | Koudgewalst, koudgewalst, koud getrokken, warmgewalst. |
| Materiaal | Hastelloy C276 C C2000 C22 C4 B B3 X van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de draadrol |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Nimonic90 de GH90 op nikkel-Gebaseerde superalloy ronde rol van de de plaatdraad van de barpijp |
|---|---|
| Type | de Draad van het de Buisblad van de legeringsbar |
| Rang | Nimonic 90 de Legering van de Nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Incoloy 330 N08830-van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de draadrol |
|---|---|
| Type | de Draad van het de Buisblad van de legeringsbar |
| Rang | Legering 600 601 617 625 718 x-750 800 800H 900 925 926 van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Legering 28 1,4563 N08028-van de de legeringsbar van de nikkelbasis van de de pijpplaat de draadrol |
|---|---|
| Type | de Draad van het de Buisblad van de legeringsbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Hastelloy B2 N10665 2,4617 C276 C C2000 C22 C4 B X van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Product | Heet verkoop Heldere mig lassend ERNi-1 draad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | ERNiCrMo-3, ERNiCrMo-4, ERNiCrMo-13, ERNiCrFe-3, ERNiCrFe-7, ERNiCr-3, ERNiCr-7, ERNiCu-7, ERNi-1, e |
| Oppervlakte | eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | koudgetrokken en onthard |
| Product | De de Pijpmolen van ASTM A312 SS 304 180 HL beëindigt 6 Meterlengte voor Machinesdecoratie |
|---|---|
| Norm | ASTM A312 |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | De molen eindigt, eindigen 180 HL en 320 opgepoetste No.4 |
| C | Maximum 0,08% |