| Product | Roestvrij staalbuis 316 |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Rang | 200/300/400/900 Reeks |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Product | 310S Stainless steel bright round bar/steel rods |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Vlakke ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | Hot sale austenitic 317L 317Stainless Steel Round |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Rang | ANSI 304 304L van 200series 300series 400series |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | 304 309S-de prijslijst decoratieve gebruik gerechtvaardigde prijs van de roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Product | Roestvrij staal om Buis 304 |
|---|---|
| Norm | ASTM A312 & A554 |
| Rang | 304 316L |
| Oppervlakte | Molen of Helder |
| C | Maximum 0,08% |
| Product | POSCO-Blad 0.53.0mm van het Merk409l Roestvrije staal 2B Gebeëindigd SS 409L Blad |
|---|---|
| Norm | EN VAN ASTM AISI GB DIN JIS |
| Oppervlakte | 2B BEDELAARSno.4 Spiegel 8K tweede |
| Technologie | Koudgewalste Warmgewalst |
| Dikte | 0.3mm ~ 6mm |
| Product | De roestvrije naadloze ASTM A269 TP304 316L de oppervlaktebedelaars van het rolbuizenstelsel exw beë |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalst |
| Materiaal | HastelloyX UNS NO6002 |
|---|---|
| Naam van het product | Van het de Legeringsstaal van het HastelloyXuns NO6002 Nikkel van de de barlegering van de het Staal |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | ISO 9001 |
| Materiaal | incoloy020 Alloy20 No8020 2,4660 van de de pijpplaat van de legerings ronde bar de draadrol |
|---|---|
| Type | de Draad van het de Buisblad van de legeringsbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit HastelloyX Hastelloy X Uns N06002 .2.4665 Nc22fed Gh3536 |
|---|---|
| Type | De draad van de nikkelbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |