| Cijfer | 200 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 2205 2507 32750 1,4462 |
| Oppervlakteafwerking | 2B |
| Dikte | 0,2 cm-6 cm |
| Tolerantie | ±1% |
| Staalkwaliteit | 201/304/304L/321/316/316L/309/309S/310S/904L |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | 2B, SB, HL, No.1, No.4,6K, 8k |
| Dikte | 0.2mm20mm |
| Tolerantie | ±1% |
| Lengte | 1000-6000 mm |
| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 304 |
| Oppervlakteafwerking | 2B/2D/BA/NO.1 |
| Dikte | 0,4 |
| Tolerantie | ±1% |
| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 301L, 301, 304N, 304L, 304J1 |
| Oppervlakteafwerking | 2B |
| Dikte | 0,2-60 mm |
| Tolerantie | ±1% |
| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 301L, 301, 304N, 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 347, 430, 304, 304L, 904L, 304J1 |
| Oppervlakteafwerking | 2B |
| Dikte | 0,2-60 mm |
| Tolerantie | ±1% |
| Staalkwaliteit | 300 serie |
|---|---|
| Type | Gelast |
| Type laslijn | Eerw |
| Materiaal | 200-serie/300-serie/400-serie |
| Cijfer | 200/300/400/900 serie |
| Applicatie | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Standaard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| certificaat | CE, BIB, JIS, ISO9001 |
| Cijfer | 300-serie |
| Dikte | 0.3mm-120mm |
|---|---|
| Breedte | 1000-3000 mm |
| Staalkwaliteit | 301, 310s, 410, 316ti, 316L, 316, 420J1, 321, 410s, 443, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 436, 304L |
| Oppervlakte -afwerking | 2B |
| Techniek | Koud opgerold warm opgerold |
| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 301, 304n, 310s, S32305 |
| Oppervlakte -afwerking | 2B |
| Dikte | 0,2-60 mm |
| Tolerantie | ± 1% |
| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 310s, 304, 904L, 317L |
| Oppervlakte -afwerking | 2B |
| Dikte | 0,2-60 mm |
| Tolerantie | ± 1% |