| Materiaal | Alloy31 N08031 legeren de ronde rol van de de plaatdraad van de barpijp |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Cijfer | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Staalkwaliteit | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Tolerantie | ±5% |
| Legering of niet | Is legering |
| Sollicitatie | Structurele staalstaaf |
| Product | Het Aluminiumstaaf 6063 van de vliegtuigenrang 6061 prijs van de aluminium de ronde bar |
|---|---|
| standaard | ASTM, JIS, GB |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| oppervlak | De molen eindigt, Opgepoetst |
| Type | Ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | Roestvrij staalpijp 201 304 304L 316 316L 310S 321 2205 317L 904L |
|---|---|
| Norm | ASTM A312 & A554 |
| Rang | 304 316L 321 310S 430 2205 |
| Oppervlakte | Molen of Helder |
| Techniek | Koudgetrokken |
| Product | Roestvrij staal 316 om Buizenstelselss Naadloze buizen |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Product | De roestvrije naadloze ASTM A269 TP304 316L de oppervlaktebedelaars van het rolbuizenstelsel exw beë |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalst |
| Product | 1/8“ OD SS Hydraulische het Buizenstelsel Haarvaten van de Controlelijn |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Rang | 304 321 316 316L 304L 2205 2507 |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalst |
| Product | T2koper om Staaf 16mm het vierkante het koper vlakke bar van de koperbar C12000 buigen |
|---|---|
| standaard | ASTM, AISI, EN, BS, JIS, GB |
| Materiaal | Zuiver koper |
| oppervlak | De molen eindigt, Opgepoetst |
| Type | Ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | Het Koperpijp van de pannekoekrol |
|---|---|
| Specificatie | Op maat |
| Buitendiameter | 2mm900mm |
| Dikte | 0.5mm50mm |
| Lengte | 112m |
| Productnaam | 1070 Aluminiumblad; |
|---|---|
| Thincness | 0.5mm; 2mm; 3.0mm; |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht | Als verzoek |
| Breedte | 600mm1650mm |