| Product | Pancake Coil koperen pijp |
|---|---|
| Specificatie | Aangepast |
| Buitenste diameter | 2 mm-900 mm |
| Dikte | 0,5 mm-50 mm |
| Lengte | 1-12m |
| Product | aluminiumbuis |
|---|---|
| Vorm | Vierkant, Rechthoekige ronde, enz. |
| Rang | 1000-Serie |
| oppervlak | Geanodiseerd, Geborsteld, gebeëindigd de Molen, enz. |
| Buitendiameter | tot 600mm |
| artikel | ancake de pijp van de rolkuiper, rechte kuiperpijp en haarvat |
|---|---|
| Specificatie | Op maat |
| Buitendiameter | 1mm~914mm |
| Dikte | 0.5mm80mm |
| Lengte | 112m |
| artikel | Het Koperpijp van de pannekoekrol |
|---|---|
| Specificatie | Op maat |
| Buitendiameter | 1mm~40mm |
| Dikte | 0.5mm5mm |
| Lengte | 3m30m |
| Product | de draad van de aluminiumlegering, aluminiumdraad |
|---|---|
| Wire Gauge | 0.12mm5mm |
| oppervlak | Met een laag bedekte kleur |
| Toepassing | Vliegtuigen, vervoer vechicles, schip |
| certificaat | ROHS/ISO9001/ISO14001/GB |
| Product | Primair aluminiumblad 1100 1060 1050 |
|---|---|
| standaard | GB/T, EN, ASTM |
| Rang | 1000 reeksen, 3000 reeksen, 5000 reeksen |
| oppervlak | Met een laag bedekt |
| Bui | O-H112, O H12 H22 H14 H24 |
| Product | Koudgewalste ontharde de rolfabrikanten van de aluminiumfolie in China met lage prijs |
|---|---|
| standaard | GB/T, EN, ASTM |
| Rang | 1000 Reeksen, 1235 1100 1145 1060/1070/3003/8011 |
| oppervlak | Met een laag bedekt |
| Bui | O-H112, O H12 H22 H14 H24 |
| Product | Het van de het koperdraad van de koperdraad silver-plated stevige het koper beklede aluminium CCA ve |
|---|---|
| standaard | CEI, NEMA, GB, SGS, ISO |
| oppervlak | Met een laag bedekte kleur |
| Toepassing | Elektrische kabel, het Verwarmen, Motor, transformator, Generator, Lassenmachine |
| certificaat | ROHS/ISO9001/ISO14001 |
| Product | Aluminium Ronde Bar 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 Volledige Rangen |
|---|---|
| standaard | ASTM, JIS, GB |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| oppervlak | De molen eindigt, Opgepoetst |
| Type | Ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| artikel | Het Bladplaat aa 5083 H111 H112 H116 H321 van de aluminiumlegering |
|---|---|
| standaard | GB/T, EN, ASTM JIS |
| Rang | 1000 reeksen, 3000 reeksen, 5000 reeksen |
| oppervlak | Met een laag bedekt |
| Bui | O-H112, O H12 H22 H14 H24 |