| Product | 201 roestvrij staaldraad van 316l 316 304l 304 321 410 420 430 |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | 201 304 304L 316 316L het roestvrije staaldraad van 310s 2205 2507 904l |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
|---|---|
| Rang | 201,202,301,303,304,304L, 305,316,316L, 321 |
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Product | Het roestvrije staaldraad van SS201 SS301 SS303 SS304 SS304L SS309S SS310S SS317 SS316 SS316L voor h |
| Rang | 201,202,301,303,304,304L, 305,316,316L, 321 |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Sectionele afmeting | 0.05mm25mm |
|---|---|
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Product | Het roestvrije staaldraad van SS201 SS301 SS303 SS304 SS304L SS309S SS310S SS317 SS316 SS316L voor h |
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | 304 304L 316 316L roestvrij staaldraad van 310S 410 430 201 |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | 304 304L Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM DIN JIS GB |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| C | Maximum 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| Product | 201 roestvrij staaldraad van 316l 316 304l 304 321 410 420 430 |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Vorm | Roestvrij staalnaadloze buis, DIN17456 DIN 17458 EN 10216-5 1/2, ENGELSE 10204-3.1B 1,4571. 1,4404, |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Type | naadloze las |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Product | 316 316L walsten de warmgewalste plaat van het roestvrij staalblad koud |
|---|---|
| C | Maximum 0,08% 0,035% |
| Cr | 16%-18% |
| Ni | 10%-14% |
| Dikte | 0.3mm ~ 6mm |