| Product | 304, 316L, 321, 310S-roestvrij staalbuis |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Rang | 200/300/400/900 Reeks |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Product | 0.4mm 0.5mm AISI 1,4301 de plaat van het astma240 tp 316l 304 roestvrije staal |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 304 |
| De oppervlakte eindigt | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Prijstermijn | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Product | 2205 Duplexroestvrij staal naadloze die buizen voor natte reproductie elektrische neerslagmiddelen w |
|---|---|
| Norm | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Product | 0.4mm 0.5mm AISI 1,4301 de plaat van het astma240 tp 316l 304 roestvrije staal |
|---|---|
| Norm | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | 0.4mm 0.5mm AISI 1,4301 de plaat van het astma240 tp 316l 304 roestvrije staal |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Type | Gelast, Naadloos |
|---|---|
| Product | de Naadloze en Gelaste Pijp van 304 304L |
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Oppervlakte | Ingelegd of helder |
| Vorm | Ronde of Vierkant |
| Product | 1.4021 SUS 201 304 de barleverancier van de roestvrij staal koudgetrokken hexagonale staaf |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Rang | 200series 300series 400series |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Vlakke ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | 304 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Certificering | ISO SGS BV CE |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Prijstermijn | CIF CFR FOB |
| Product | Roestvrij staalblad 304 |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 |
| C | Maximum 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| Ni | 8%-10% |