| Product | SS 304 Vierkante Pijpprijs/vierkante pijpbuis |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegde 180G, 320G, 400G-Satijn/Haarscheurtje, 500G, 600G-Spiegel eindigen |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Type | Gelast, naadloos |
|---|---|
| Product | Groothandel 19mm 25mm 32mm 114mm 201 202 304 Roestvrij staalpijp |
| Rang | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Oppervlakte | Molen of Helder |
| Vorm | Ronde vierkante pijp |
| Type | Gelast, Naadloos |
|---|---|
| Product | de Naadloze en Gelaste Pijp van 304 304L |
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Oppervlakte | Ingelegd of Helder |
| Vorm | Ronde of Vierkant |
| Product | N08904 904 de Industriële buis van de de hitteuitwisseling van de Staalpijp 904L |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| C | Maximum 2% |
| Type | Gelast, Naadloos |
|---|---|
| Product | 316 het Roestvrije staal van AISI 431 SUS om Pijp 402 201 Roestvrij staalbuis van 304L 316L 410s 430 |
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Oppervlakte | Ingelegd of Helder |
| Vorm | ronde of vierkant |
| Type | Gelast, Naadloos |
|---|---|
| Product | A312 Roestvrij staalpijp (304H Tp304H 304 316 310 347 2205) |
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Oppervlakte | Ingelegd of Helder |
| Vorm | ronde of vierkant |
| Type | Gelast, Naadloos |
|---|---|
| Product | Roestvrij staalpijp (316L 304L 316ln 310S 316ti 347H 310moln 1,4835 1,4845 1,4404 1,4301 1,4571) |
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Oppervlakte | Ingelegd of Helder |
| Vorm | ronde of vierkant |
| Product | AISI 316 SUS 201 202 304,304L, 316L, 321.430 ingelegde bar van de roestvrij staal vierkante staaf |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Rang | ANSI 304 304L van 200series 300series 400series |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Vlakke ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | 201 304 304L 316 316L 410 430 Roestvrij staal elektrolytische heldere draad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 201 304, 304L 316 316L 410 420 430 |
| Oppervlakte | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| Toepassing | Industrieel, de bouw |
| Product | Koop Direct van van de de Fabriekspiano van China het roestvrije staaldraad 304 304L 316 316L |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN ASTM 313, EN 10270-3, JIS G4314, BS 2056 & DIN 17224 |
| Rang | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Oppervlakte | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| Toepassing | Industrieel, de bouw |