| Product | 201 304 304L 316 316L 410 430 Roestvrij staal elektrolytische heldere draad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 201 304, 304L 316 316L 410 420 430 |
| Oppervlakte | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| Toepassing | Industrieel, de bouw |
| Product | AISI 316 SUS 201 202 304,304L, 316L, 321.430 ingelegde bar van de roestvrij staal vierkante staaf |
|---|---|
| Norm | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Rang | ANSI 304 304L van 200series 300series 400series |
| Oppervlakte | Ingelegde, heldere opgepoetst, malen eindigt, |
| Type | Vlakke ronde, zeshoek, vierkant, enz. |
| Product | Koop Direct van van de de Fabriekspiano van China het roestvrije staaldraad 304 304L 316 316L |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN ASTM 313, EN 10270-3, JIS G4314, BS 2056 & DIN 17224 |
| Rang | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Oppervlakte | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| Toepassing | Industrieel, de bouw |
| Type | Gelast, Naadloos |
|---|---|
| Product | Roestvrij staalpijp (316L 304L 316ln 310S 316ti 347H 310moln 1,4835 1,4845 1,4404 1,4301 1,4571) |
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Oppervlakte | Ingelegd of Helder |
| Vorm | Ronde of Vierkant |
| Product | Roestvrijstalen staaf 304 |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Oppervlak | Gebeitst, helder gepolijst, gemalen afwerking, |
| C | maximaal 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| Product | Roestvrij stalen draad |
|---|---|
| Standaard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Cijfer | 304, 316l |
| Oppervlak | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| C | Maximaal 0,08% / 0,035% |
| Product | 310 Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Standaard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Cijfer | 200 serie: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, 3 |
| Oppervlak | 2B/BA/6K/4K/8K/SPIEGEL/NR.4/HL/Pools/NR.1 |
| C | maximaal 0,25% |
| Productnaam | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM A312 A213 A249 |
| Oppervlakte | De molen eindigt, Opgepoetst |
| Dikte | 3mm ~ 60mm |
| Od | 6mm ~ 4800mm |
| Product | 410 420 430 de Pijp van de Roestvrij staalbuis |
|---|---|
| norm | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Grade | 200/300/400/900 Series |
| oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Product | Super Duplexastm 2205 Naadloze Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202, 200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 31 |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Technique | Cold Rolled |