| Product | Gegalvaniseerde roestvrij staalpijp |
|---|---|
| standaard | API, ASTM, DIN, JIS, BS, JIS, GB, DIN |
| Rang | Q195, Q235, Q345, S235, S235JR, S355JR.STK400 /500 |
| Buitendiameter | 6 - 600 mm |
| oppervlak | Gegalvaniseerd |
| Product | 430 409 446 410 420 naadloze de buispijp van het precisieroestvrije staal |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 Reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Oppervlakte | Ingelegd en Helder gepoetst eindigt op |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Product | Het oppoetsen 316 316L Dikte 0.3mm van de Roestvrij staalpijp ~ 30mm Corrosieweerstand |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310, 310S, 316Ti, 317L, 321,347H, 410,420,430,904L |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/Mirror/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| C | Maximum 0,08% |
| Product | 201 roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| C | Maximum 0,15% |
| Product | 321 roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 321,347,347H, 2205,2507,904L |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| C | Maximum 0,08% |
| Product | De pijp van de roestvrij staalprecisie |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 304, 304L, 316, 316L, 310S, 316Ti, 317,317L, 321,430,904L |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| C | Maximum 0,08% |
| Product | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 316 l 410 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Product | Roestvrij staalblad 316 316L |
|---|---|
| C | Maximum 0,08% 0,035% |
| Cr | 16%-18% |
| Ni | 10%-14% |
| Dikte | 0.3mm ~ 6mm |
| Product | Roestvrij staalblad 347H |
|---|---|
| Norm | ASTM A240-14 |
| Oppervlakte | 2B |
| C | 0.04%~0.08% |
| Cr | 17%-19% |
| Product | 201 roestvrij staaldraad |
|---|---|
| standaard | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 201,202,316,316L, 321,410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1.4597, 1.4541, enz. |
| oppervlak | eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| ambacht | koudgetrokken en onthard |