| Product | Roestvrij staalplaat 310S |
|---|---|
| Norm | JIS G 4304: 2012 |
| Rang | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316TI, SUS321, ENZ. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Roestvrij staalplaat 2205 |
|---|---|
| Norm | ASTM A240/A240M - 14 |
| Rang | 2205, 316Ti, 904L, 316L, 321, 310S, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Roestvrij staalplaat 410 |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 JIS G4304 |
| Rang | 410, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | 1D, No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 JIS G4304 |
| Rang | 309S, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Rang | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen 600 Reeksen |
|---|---|
| Norm | AISI, JIS |
| Lengte | 3006000mm |
| Dikte | 0.033mm |
| Breedte | 6001550mm |
| Rang | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen 600 Reeksen |
|---|---|
| Norm | AISI, JIS |
| Lengte | 3006000mm |
| Dikte | 0.033mm |
| Breedte | 6001550mm |
| Product | Roestvrije stalen plaat |
|---|---|
| Standaard | JIS G 4304: 2012 |
| Cijfer | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlak | Nr.1, HL, Nr.4, geborsteld, mat |
| Stock | Stock |
|---|---|
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
| Price Terms | Fob CFR CIF |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Custom Made | Yes |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Surface | Black, Bright, Polished |
| Product | Roestvrij staalprofiel |
|---|---|
| Norm | GB, ASTM, JIS, BS, DIN, UNI ENZ. |
| Rang | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen |
| Toepassing | Bouw |
| Techniek | Koudgetrokken, Koudgewalst, Warmgewalst |