| Product | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | JIS G 4304: 2012 |
| Rang | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, Mat Geborstelde No.4, |
| Rang | 301 roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm | AISI, JIS |
| Lengte | 3002000mm |
| Dikte | 0.153mm |
| Breedte | 1.51219mm |
| Product | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | JIS G 4304 G4305 - 2012 |
| Rang | SUS321, SUS316L, SUS316Ti, SUS310S, enz. |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Dikte | 3~200mm |
| Product | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 JIS G4304 |
| Rang | SUS420, SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, enz. |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Rang | 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Oppervlakte | 2B eindigen |
| C | Maximum 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| Product | Roestvrij staalu-balk |
|---|---|
| Norm | ASTM A276, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Materiaal | 201.202.301.304, enz. |
| Oppervlakte | Ingelegd, het Oppoetsen, het Vernietigen, enz. |
| Type | Kanaal om Hoek Vierkante Vlakke bar |
| Product | Roestvrij staalu-balk |
|---|---|
| Norm | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Materiaal | 201,202,301,304,309S, 310S, 316,316L, 410.420.430, enz. |
| Oppervlakte | Ingelegd, het Oppoetsen, het Vernietigen, enz. |
| Type | Kanaal om Hoek Vierkante Vlakke bar |
| Product | Roestvrij staalu-balk |
|---|---|
| Norm | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Materiaal | 201,202,301,304,309S, 310S, 316,316L, 410.420.430, enz. |
| Oppervlakte | Ingelegd, het Oppoetsen, het Vernietigen, enz. |
| Type | Kanaal om Hoek Vierkante Vlakke bar |
| Product | Roestvrij staalu-balk |
|---|---|
| Norm | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Materiaal | 201,202,301,304,309S, 310S, 316,316L, 410.420.430, enz. |
| Oppervlakte | Ingelegd, het Oppoetsen, het Vernietigen, enz. |
| Type | Kanaal om Hoek Vierkante Vlakke bar |
| Product | Roestvrijstalen profiel |
|---|---|
| Standaard | GB, ASTM, JIS, BS, DIN, UNI ENZ. |
| Cijfer | 200-serie, 300-serie, 400-serie |
| Sollicitatie | Bouw |
| Techniek | Koudgetrokken, koudgewalst, warmgewalst |