| Product | 904 l N08904 1.4539 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | 904 l N08904 1.4539 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | 254SMo S31254 F44 1.4547 Super duplex stainless steel pipe tube |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Rang | 254SMO S31254, F44, 1,4547 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | S32750 2507 F53 1.4410 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | S32750 2507 F53 1.4410 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Surface | No.1, HL, No.4, Sand Blasting |
| Rang | het roestvrije staalblad van 430 410 304 316 321 310 309s-roestvrij staalbladen |
|---|---|
| norm | AiSi, JIS |
| Lengte | 30015000mm |
| Dikte | 0.153mm |
| Breedte | 1.51219mm |
| Rang | het roestvrije staalblad van 430 410 304 316 321 310 309s-roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Norm | AISI, JIS |
| Lengte | 30015000mm |
| Dikte | 0.153mm |
| Breedte | 1.51219mm |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Technic | Cold Rolled/Hot Rolled |
| Tolerance | ±1% |
| Sample | Sample Freely |
| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 304 |
| Oppervlakteafwerking | 2B/2D/BA/NO.1 |
| Dikte | 0,6 MM |
| Tolerantie | ±1% |
| Product | Het Roestvrije staalblad van SUS 304L 304 |
|---|---|
| Norm | ASTM A240/A240M-14 |
| Rang | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Levering | Koudgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | 2B, HL, Decoratieve No.4, |
| Product | 430 Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 JIS G4304 |
| Rang | SUS 410 420 430 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Materiaal | Hastelloy c-276 N10276 |
|---|---|
| Naam van het product | N10276 2,4819 Hastelloy c-276 de gelaste prijs van de naadloze buisbuis |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | ISO 9001 |