| Steel Grade | Stainless Steel |
|---|---|
| Temperature Resistance | Can Withstand High Temperatures |
| Finish Process | Cold-Finished, Bright Annealing |
| Main Standard | ASTM A270, ASTM A269, ASTM A688 A213 A312etc |
| Type | Stainless Steel Seamless Tube / Tubing |
| Naadloze buis | 3 mm OD tot 652 mm OD |
|---|---|
| Speciale buis | Gelaste Pijp |
| Dikte | 0.3 mm ~ 60 mm |
| Wanddikte | 0.010 inch tot 0.250 inch |
| Kenmerkend | Zeer sterk en stoer |
| Surface | Black, Bright, Polished |
|---|---|
| Weldability | Good |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Lenght | 1-12m, Or As Requirement |
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Product | het koudgewalste vloeistaal rolt de milde prijs van de het ijzerstaalplaat van de koolstofstaalplaat |
|---|---|
| standaard | AISI, ASTM, DIN, JIS |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Dikte | 0,3-3mm |
| Breedte | 501500mm |
| Naam van het product | 4140 42CrMo4 1,7225 van het de Legeringsstaal van SCM440 de Koudgetrokken Ronde Bar |
|---|---|
| Rang | 4140,4135,42CrMo, 4130, a-387Cr.B, 5140,5120 |
| Vorm | De pijp wrie bar van de bladstrook ect |
| standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Type | Koolstofstaalbar om Vierkant hexagonaal Hoekstaal |
| Naam van het product | Eerste kwaliteitsaisi 4140 de legeringsstaal van het Koolstofijzer om de Leverancier van China van d |
|---|---|
| Rang | 010 1020 1045 CK10 CK22 CK45 S10C S20C S45C |
| Vorm | De pijp wrie bar van de bladstrook ect |
| standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Type | Koolstofstaalbar om Vierkant hexagonaal Hoekstaal |
| Naam van het product | Hoog - de Leverancier van het koolstofstaalchina van de kwaliteits20# 45# 20Mn 50Mn koolstof |
|---|---|
| Rang | 20# 45# 20Mn 50Mn |
| Vorm | De pijp wrie bar van de bladstrook ect |
| standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Type | Koolstofstaalbar om Vierkant hexagonaal Hoekstaal |
| Product | S32750 2507 F53 1,4410 het Super duplexblad van de roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM JIS NL NL |
| Rang | S32750 2507 F53 1,4410 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | 254SMo S31254 F44 1,4547 het Super duplexblad van de roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM JIS ENGELS GB |
| Rang | 254SMO S31254, F44, 1,4547 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | 904 l N08904 1,4539 het Super duplexblad van de roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM JIS ENGELS GB |
| Rang | 904 l N08904 1,4539 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |