| Materiaal | Hastelloy c-276 N10276 |
|---|---|
| Naam van het product | hete hoogte - de speciale legering Hastelloy c-276 van het kwaliteitsnikkel N10276-bladplaat |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | ISO 9001 |
| Naam van het product | Warmgewalste Industriële bar en draadq195 Q235 Q345 metaalproducten |
|---|---|
| Rang | Q195 Q235 Q345 45~70# |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | ISO 9001 |
| Type | Rond Vierkant hexagonaal Hoekstaal |
| Materiaal | Legeringsstaal Incoloy 617 van de de plaatbar van het legeringsstaal de pijpdraad |
|---|---|
| Type | Van het de pijpstaal van de nikkellegering de plaat van het de barstaal |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Materiaal | Legeringsstaal Inoconel 725 van de de plaatbar van het legeringsstaal de pijpdraad |
|---|---|
| Type | Van het de pijpstaal van de nikkellegering de plaat van het de barstaal |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| vorm | de pijp wrie bar van de bladstrook ect |
| Norm | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Product | 304 304L walsten het geborstelde blad van de het roestvrije staalplaat van de BEDELAARS2b spiegel ko |
|---|---|
| Norm | ASTM A240/A240M-14 |
| Rang | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Levering | Koudgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | 2B, HL, Decoratieve No.4, |
| Product | Roestvrij staal 410 Plaat 304 van 309s 310s 316L Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm | ASTM A240/A240M-14 |
| Rang | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Levering | Koudgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.4, Decoratieve 8K, |
| Materiaal | Inconel 713 600 601 617 625 690 de 718 nikkel-Gebaseerde van de de bardraad van het legeringsstaal p |
|---|---|
| Type | van het de Buisblad van de legeringsbar de Draadrol |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Toepassing | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Dikte | 0.02mm16mm |
| Standaard | JIS, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| certificaat | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 bedoelde informatie moet worden verstrekt aan de b |
| Toepassing | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Dikte | 0.02-200 mm |
| Standaard | ASTM, ASTM A240 A666 |
| Breedte | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| certificaat | API, CE, BIS, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Sollicitatie | Huishoudelijke apparaten, bouw, auto-industrie |
|---|---|
| Standaard | JIS, ASTM A240/A240M-18 of A666 of op verzoek |
| Breedte | 1219 mm / 1500 mm |
| certificaat | CE, BIB, JIS, GS, ISO9001 |
| Graad | 300-serie |