| Product | RVS plaat |
|---|---|
| standaard | ASTM A240/A240M-14 |
| Rang | 304,304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 310S, 904Letc. |
| levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| oppervlak | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Product | Roestvrij staalblad 444 |
|---|---|
| Norm | ASTM A240/A240M-12 |
| Rang | 444 |
| Levering | Koudgewalst, Onthard |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, No.4, HL, Spiegel |
| Product | 430 het blad van de Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 JIS G4304 |
| Rang | SUS 410 420 430 |
| Levering | Warmgewalst, Onthard en Ingelegd |
| Oppervlakte | No.1, HL, No.4, Zand het Vernietigen |
| Materiaal | Inconellegering 625 ronde bar |
|---|---|
| Type | De draad van de nikkelbar |
| Rang | de legering van de nikkelbasis |
| Vorm | blad/strook/pijp/wrie/bar/ect |
| standaard | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Shape | Plate Sheet |
|---|---|
| Price Term | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Surface | 2B/ BA/ No.1/ No.4/ 8K/ HL/ Mirror |
| Thickness | 0.02-200mm |
| Certificate | ISO9001/SGS/BV |
| betalingstermijn | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| MOQ | 1 ton |
| Pakket | Standaard de Uitvoerpakket |
| Tolerantie | ±0.02mm |
| Lengte | 100012000mm |
| Applicatie | Bouw |
|---|---|
| Standaard | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 bedoelde definitie van de in de bijlage bij Vero |
| Breedte | 1219 mm, 1500 mm, 2000 mm |
| Certificaat | CE, BIB, JIS, ISO9001 |
| Graad | 300-serie |
| Dikte | 0,02 mm-120mm |
|---|---|
| Breedte | 1000-3000 mm |
| Cijfer | 300 serie |
| Tolerantie | ± 1% |
| Staalkwaliteit | 301, 310s, 410, 316ti, 316L, 316, 420J1, 321, 410s, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 436, 304L, 904 |
| Cijfer | 300 serie |
|---|---|
| Staalkwaliteit | 304 |
| Oppervlakte -afwerking | 2B |
| Dikte | 0,2-60 mm |
| Tolerantie | ± 1% |