| Type | Welded, seamless |
|---|---|
| Product | 304 het roestvrije staal naadloos buizenstelsel van de roestvrij staalnaadloze buis |
| Rang | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Oppervlakte | Molen of Helder |
| Vorm | Ronde vierkante pijp |
| Product | De fabrikanten verkopen 201 304 Eerste Roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Norm | ASTM A312 & A554 |
| Rang | 304 316L 321 310S 430 2205 |
| Oppervlakte | Molen of Helder |
| Techniek | Koudgetrokken |
| Product | SS 446 2205 de duplexpijp van de roestvrij staal naadloze buis |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Rang | 200 reeksen: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Oppervlakte | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Techniek | Koudgewalst |
| Product | 316 het Roestvrije staalbuizenstelsel van 316L 347, het Roestvrije staalnaadloze buis van de Verfopp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Product | 304 de Draad van de het Roestvrije staallente van 304L 316 316L |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Oppervlakte | Eenvormig en mooi, met lineaire zwart ingelegde stability.bright, |
| Ambacht | Koudgetrokken en onthard |
| Toepassing | Lassendraad, de lentedraad, binddraad |
| Product | 410 het Voedselrang 0.07mm 0.13mm 0.15mm 0.7mm van de Roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Norm | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Rang | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Oppervlakte | de oppervlakte is eenvormig en mooi, met lineaire stabiliteit. |
| Toepassing | Industrieel, de bouw |
| Product | 316 316L 347 Roestvrij staal Industriële Gelaste Pijp |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Product | 2205 Duplexroestvrij staal naadloze die buizen voor natte reproductie elektrische neerslagmiddelen w |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Product | 316 316l-Roestvrij staal om Buizenstelselss Naadloze buizen |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |
| Product | Het Roestvrije staalpijp van ASTM A269 A312 A213 316L |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlakte | Ingelegd en helder gepoetst eindigt op |
| Vorm | Round.square.Rectangle |
| Dikte | 0.5mm ~ 80mm |